PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY HAVÍŘOV - MĚSTO SUKOVA 2a

Naše školka je otevřená od 6.00 - 16.30
Děti se scházejí od 6:00 do 8:00, v 7:00 odcházejí do svých kmenových tříd, vyzvedávání po obědě od 12:15 do 12:30, vyzvedávání po odpočinku od 14:30

Dítě do školky potřebuje:

- papučky (uzavřená obuv)

- oblečení do třídy

- převlečení na zahradu (přizpůsobit ročnímu období) – do látkové tašky v šatně

- náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko)

- pyžamko, pokud dítě odpočívá po obědě

Oblečení na cestu domů dávejte, prosím, do skříňky nahoře v šatně dítěte.

Každé dítko má svou značku. Oblečení, prosím, podepište, aby nedošlo k záměně.

Jakékoliv dotazy rády zodpoví paní učitelky.

Se školním řádem MŠ jsou rodiče seznámeni na třídních schůzkách a je vyvěšen na informačním panelu v MŠ a na webových stránkách.

Rodiče platí úplatu za předškolní vzdělávání 400 Kč/měsíc.
Děti v posledním ročníku a děti s odloženou školní docházkou mají vzdělání bezúplatně.
Stravné: celodenní 44 Kč, děti s odloženou školní docházkou 46 Kč.

Stravné je potřeba uhradit vždy do 16. dne v měsíci. Děkujeme.

ZÁPIS DĚTÍ DO MŠ NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 PROBĚHNE VE DNECH

14. května 2024 od 9.00 do 16.00 hod., přestávka od 11:30 hod. – 12:00 hod.

15. května 2024 od 9.00 do 12.00 hod.

Předpokládaný počet volných míst: 18

Zákonní zástupci (rodiče), přijďte si vyzvednout do školky tiskopis „Evidenční list dítěte“,

nechte potvrdit u dětského lékaře a v den zápisu přineste sebou + občanský průkaz + rodný list dítěte.

Tiskopisy jsou k dispozici na webových stránkách v sekci dokumenty

Žádost o přijetí mohou zákonní zástupci doručit i do datové stránky školy, emailem s elektronickým podpisem zák. zástupce či poštou (rozhodující je datum podání na poštu).

Ředitelka školy: Mgr Věra Novotná

Tel.: 596815303

e-mail.: ms-sukova@volny.cz

www.stránky: www.ms-klubicko-havirov.webnode.cz

• Předškolní vzdělávání je určeno dětem zpravidla od 2 do 6 let.

• Pro děti, které do 31.srpna 2024 dosáhnou věku pěti let, je od 1.září 2024 předškolní vzdělávání povinné + nehradí školné.

• Mateřská škola je spádovou MŠ pro děti s místem trvalého pobytu v městské části Havířov – Město. Tyto děti mají při přijímání přednost před dětmi s jiným místem trvalého pobytu.

• Podmínkou přijetí dítěte je, aby se podrobilo pravidelným očkováním a mělo doklad, že je imunní vůči nákaze, nebo že se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Tato podmínka se nevztahuje na dítě, které dochází k povinné předškolní docházce (potvrzení od lékaře, že dítě je zdravé a může do kolektivu a zúčastňovat se akcí v MŠ je nadále povinné).

• Kritéria pro přijímání dětí do MŠ budou zveřejněna předem, a to způsobem umožňujícím i dálkový přístup.

• Rozhodnutí o přijetí nových dětí k předškolnímu vzdělávání na rok 2024/2025 bude oznámeno zveřejněním seznamu pod registračními čísly na dveřích v hale mateřské školy a na webových stránkách.

• Písemná rozhodnutí budou vydávána osobně rodičům nebo zákonným zástupcům ředitelkou školy. Vyzvednout je lze i po telefonické domluvě - tel. kontakt: 59 681 53 03

Mateřská škola Havířov - Město Sukova 2a

Sukova 820/2a, Havířov - Město, 73601